USŁUGI

Krótko o tym w czym jesteśmy dobrzy

STANDARYZACJA

Pilnujemy aby druki zamawiane przez różne działy, osoby, filie, były standaryzowane. Tworzymy zamówienia zbiorcze oszczędzając pieniądze klienta.

DRUK

Drukujemy prace arkuszowe offsetowe, tj. plakaty, foldery, katalogi, ulotki, prace wielkoformatowe tj. banery, standy, rollupy, plansze, oraz również druki kopiujące, koperty, naklejki… jest tego o wiele więcej.

DYSTRYBUCJA

Drukujemy pojedyncze prace, całe pakiety, dokonujemy kompletacji, rozdzielamy wg przydziałów. Wszelkie prace dostarczamy na wskazane miejsce, lub wiele miejsc wskazanych przez klienta, zarówno w kraju jak i za granicą. Dostawy dokumentujemy raportem.

DLACZEGO MY?

Wyręczamy klienta w koordynacji produkcji materiałów drukowanych i ich dystrybucji. Mamy już 20 lat doświadczenia w tym zakresie. Jesteśmy w tym dobrzy, po prostu.

A TO NIE WSZYSTKO!

O Nas

POZNAJMY SIĘ

Kim jesteśmy
Jesteśmy remedium na Wasze problemy. Oczywiście na razie nie wszystkie, ale na pewno te związane z poligrafią i logistyką rozwiązujemy świetnie. Trafiają się nam trudne przypadki, takie na pierwszy rzut oka nie do załatwienia w jednym miejscu. My odpowiadamy – można, da się, no problem, bo dla nas to nie problem tylko przyjemność.

Czym się zajmujemy
Drukujemy – standaryzujemy – kompletujemy – dostarczamy – informujemy. Tak w uproszczeniu wygląda nasza praca. Drukujemy offsetowo i cyfrowo, wielki format, dbamy o standaryzację Państwa materiałów zamawianych przez różne oddziały, kompletujemy złożone zamówienia zbiorcze, dostarczamy bezpośrednio do wybranych punktów w całej Polsce i zdajemy z tego raport. Cóż trzeba więcej?

  • 40% prędkości światła osiągamy, na razie
  • 65% mamy wyższy poziom endorfin

    niż przeciętny pracownik biurowy

  • 18 lat skończyliśmy rok temu
  • 100% klientów docenia

    elastyczność naszych rozwiązań

CENIMY WYGODĘ KLIENTA

Lubimy otrzymywać maile